Рукометаши бањалучког Борца остварили су солидну предност пред реванш меч четвртфинала Купа БиХ, пошто су  на свом терену савладали екипу Коњуха резултатом 34:25 (17:10).

Већ од само старта "црвено-плави" су кренули агресивно и повели са 3:0, да би средином првог полувремена предност нарасла и на пет голова (8:3). Међутим гости из Живиница успијевају да смање вођство изабраника Драшка Будише и долазе до -2 (9:7).

У другом дијелу првог полувремена Бањалучани су поново заиграли ангажовано, како у одбрани, тако и у нападу, постигли осам, а примили три поготка и на одмор отишли са седам голова предности (17:10).

У другом полувремену предност Борца у појединим тренуцима износила је и 11 голова (27:16), која би нашим рукометашима највјероватније осигурала пласман на завршни турнир Купа БиХ, али и коначних +9 оставља реалну шансу бањалучким играчима да у реваншу у Живиницама остваре пласман у полуфинале./Iz portala RK Borac/