U cilju što bolje pripreme pred nastavak sezone, Konjuh je juče otputovao u Beograd i već odigrao svoju prvu utakmicu  protiv ekipe Partizana.Beogrđani su  slavili rezultatom 39:32 (18:16).

Prema riječima trenera Nikole Markovića Konjuh je igrao vrlo dobro, posebno u prvom dijelu utakmice, koja je protekla u izjednačenoj borbi.Međutim, u nastavku je presudila duža klupa domaćina, koji su rutinskom igrom utakmicu priveli kraju u svoju korist.

Treneri oba tima, Marković i Brković, iskoristili su priliku da pruže šansu svim igračima na koje računaju u nastavku prvenstva.

Konjuh je na turneji po Srbiji odigrao još dvije utakmice.Izgubio je od ORK Beograda, dok je protiv Pančeva bilo nerješeno 27:27!/Š.G./