Juče je u organizaciji KK "Forma-Tuzla" u Mejdanu održano 10. po redu karate takmičenje pod nazivom "Tuzla open 2010".Na turniru je nastupilo 340 takmičara iz oko 30 klubova širom BiH.

Jedan od učesnika je bio i Klub borilačkih sportova "ORKKA" Lukavac, koji je u ukupnom plasmanu najboljih klubova zauzeo 3. mjesto, sa osvojenih ukupno 24 medalje:9 zlatnih,7 srebrenih i 8 bronzanih medalja.

Zlatne medalje u disciplinama borbe i kate pojedinačno osvojili su Suljic Demir,Suljic Eldar,Tinjic Mahir,Baćić Damir i Hasanovic Belkisa.

Srebrenim medaljama okitili su se Suljic Demir,Kuduzovic Maida,Tinjic Mahir,Cajic Hamza,Arapcic Lejla i Muftic Vanesa.

Bronzane medalje osvojili su Bosnjak Anđela, Murgic Dženeta,Đulić Sejla,Mahovkic Anis, Cajic Hamza, Gutic Nejra,Hrvic Emina i Likić Melika./Ž.Z./