Juče je u dvorani Luke u Gračanici održano 7. po redu karate takmičenje "Gračanica 2010".Na turniru je nastupilo preko 200 takmičara  iz 30 klubova sirom BiH.

Predstavnici KK Lukavac-Reweus osvojili su 11 medalja i to:7 zlatnih, 2 srebrene i 2 bronzane medalje.

Zlatne medalje su osvojili: Bošnjak Anđela (kate 13-14 god. i kate 15-16 god.),Tinjić Mahir (kate 10-11 god. i 12-13 god.),Hasanović Belkisa (kate 10-11 god.),Baćić Damir (kate 14-15 god.) i ženski kata tim Lukavac-Reweus-a 8,9,10 godina,u sastavu (Mujkić Amila,Muftić Vanesa i Hukić Daria)

Srebrene medalje su osvojili: Gutić Nejra i zenski kata tim 10,11,12 godina u sastavu (Hasanović Belkisa,Zaimović Kanita i Muftić Vanesa), dok su bronzane medalje  osvojio Mahovkić Anis u kategorijama kate 10,11 god. i kate 12-13 godina./Press KK Lukavac Reweus/