-Domaći postigli visoku pobjedu,  a utakmica je više ličila na revijalni nego prvenstveni meč

Utakmica igrana u Gradskoj dvorani Živinice.Gledalaca:800.Sudije:Saša Pandžić Banja Luka i Boris Šatordžija Zenica.Delegat:Esad Hurić Goražde.Isključenja:Konjuh 14 min, Bosna 12  min.Crveni karton Admir Karavelić (Bosna).Sedmerci:Konjuh  5/3, Bosna 5/3.Rezultat:Konjuh Živinice-Bosna Visoko 36:22 (18:8).

Konjuh:Savić (15 odbrana), Pejović 3, Đerzić 1, Memić, Aljić, Kerezović 6, Rahimić 9, Bećar 1, Muhić 1, Omerović (6 odbrana), Šahinović 4,  Begić 1, Ferhatbegović 5 i Bjelobrković 5.Trener:Emir Junuzović.

Bosna:Šapčanin (18 odbrana), Maslo 7, Vražalić, Huseljić 2, Hurem 4, Karavelić, Halilbegović 2, Limo, Mušinbegović 3, Hasagić, Selimović 4, Hadžiomerović i Hodžić ( 2 odbrane).Trener:Mirza Handžić.

Konjuh je od samog početka dominirao na terenu, pa je već do 10.minuta rezultat glasio 7:0, kada su i gosti prvi puta zatresli mrežu vrlo dobrog golmana Adama Savića.Bosna je imala najbolje razdoblje od 13-15.minute i tada su postigli tri gola u nizu, te smanili prednost domaćih na tri gola (8:5).U tom periodu Stolari nisu iskoristili više povoljnih prilika, jer je gostujući golman Adi Šapčanin vrlo dobro čuvao svoju mrežu.Ipak, do kraja prvog poluvremena Konjuhovi strijelci Emir Rahimić, Nemanja Kerezović i Alen Bjelobrković osiguravaju visoko vođstvo domaćina.

U nastavku sve je proteklo u režiji Konjuhovog stratega Emira Junuzovića, koji je u teren uvodio sve raspoložive igrače.Cijelo vrijeme domaći su stvarali veliki broj šansi , a mnoge je zaustavio golman Šapčanin, inače bi prednost bila daleko veća.U 47.minuti Emir Rahimić je sam izbio pred gol gostiju i kada je trebalo da šutira grubo ga je oborio Admir Karavelić, zbog čega je dobio crveni karton.Mada je utakmica bila prvenstvena, po onome što smo vidjeli na terenu više je to bila revijalna utakmica, u kojoj smo vidjeli mnogo golova, kontranapada, uspješnih odbrana oba golmana i na kraju veliku podbjedu Stolara, koja im osigurava 2.mjesto na tabeli, odmah iza sarajevske Bosne.Ipak, ovjera vicešampionske titule je u subotu u Banja Luci, gdje će Borac nastojati pobjedom poravnati bodovni saldo sa Živiničanima.