Gradska dvorana Živinice.Gledalaca:550.Sudije: Boško Čađo i Zoran Šarić.Delegat: Zahid Crnkić.Isključenja:Konjuh  6 min,  Izviđač 8 min.Sedmerci:Konjuh 8 (6),  Izviđač 4 (2).Rezultat: RK Konjuh Živinice-RK Izviđač Mi Group Ljubuški  29:26 (12:11).

KONJUH: Savić ( 1 (1) odbrana), Hadžiomerović,  E.Ferhatbegović  7 , Memić, Aljić 2, Rahimić 6, Muhić 3, Beširević ( 23  odbrane), Mehinović, Husić, Mujanović,  Begić 8  (5), M.Ferhatbegović 3 i  Zildžić.Trener:Damir Cipurković.

IZVIĐAČ:Granić ( 4 (1)odbrane), B.Burić (12 odbrana), Kvesić, Gruičić 4, Dominković, Herceg, Bošnjak, Matić 8, Radojević, Mucić 1, Boras 1, Ilić 2, S. Burić 3 i Lovrinović 7 (2).Trener:Silvijo Ivandija.

Gosti su u prvom dijelu imali više od igre i više puta vođstvo po 3 i 4 gola razlike, ali ipak nisu uspjeli održati rezultat u svoju korsit do kraja poluvremena.Koban za domaće bio je period od 14 do 17 minute kada ziceri Amela Muhića, Emira Ferhatbegovića i Emira Rahimića nisu završili u mreži pouzdanog golmana gostiju Benjamina Burića, koji je izvrsno branio u tom periodu.

Od 22.minute Admir Aljić svojim golovima najavljuje poboljašnje igre domaćih, te uspijevaju preko Hariza Begića i Emira Ferhatbegovića, uz vrlo dobre odbrane Selamana Beširovića, prvi dio utakmice završiti minimalnim vođstvom Konjuha od 12:11.

U drugom dijelu dolazi do potpunog preokreta rezultata i Stolarima uspijeva stalno povećavati rezultatsku prednost, koja je bila najveća u 55. minuti, kada je bilo 27:20.Nakon tog visokog vođstva dolazi do opuštanja domaćih, što rukometaši Izviđača  vješto koriste i ublažavaju poraz na proistojnih 29:26./Š.Gadžo/