Aktuelni prvaci na tabeli Druge lige FBiH-Sjever, ekipa Mramora uspjela je na svom terenu pobijeditit NK Priluk, rezultatom 2:1.Domaćini su bili bolji u prvom dijelu susreta, kada su u 31. i 35.minutu poveli 2:0, golovima Elvira Sakića i Mesauda Soljankića.

Međutim, drugi dio susreta protekao je u znaku Prilučana, koji su u 55.minuti golom Mahovkića smanjili na 2:1. Bio je to lijep prodor Mešanovića, koji je nesebično poslužio Mahovkića, kojemu nije bilo teško da plasira loptu u nebranjeni dio mreže.

O meču najbolji strijelac Prilučana Meris Mešanović kaže:

"Imali smo svoje šanse i sa malo više sreće mogli smo izvući povoljniji rezultat, pogotovu nakon veoma dobre igre u drugom dijelu susreta, kada smo pogodili i prečku.Još smo imali dvije povoljne situacije za postizanje gola, ali šta je tu je – idemo dalje".

Prilučani će narednog vikenda odigrati u Živinicama utakmicu protiv Dinama iz Donje Mahale i tako zaključiti polusezonu, nadajmo se pobjedom!/Š.G./