Danas od 17 sati na Gradskom stadionu u Živinicama igrala se prvenstvena utakmica 3.kola Prve lige FBiH između domaćeg Slavena i  ekipe Krajišnika iz Velike Kladuše.Prvo poluvrijeme proteklo je u blagoj nadmoćnosti domaćih, koji su igrali zrelije i otvoreno, te su stvorili tri povoljne prilike.

Gol za vođstvo od 1:0 postigao je  Eldin Trumić u 24.minuti, nakon što se za jednu loptu izborio Mirza Salihović i uputio je slobodnom Trumiću, koji je efektnim udarcem savladao gostujućeg golmana.

Pred kraj prvog dijela  oblaci su prekrili stadion, nastao je pljusak i grad, te je teren potpuno poplavljen kišom.Glavni sudija Tarik Kečo iz Sarajeva je oko 18,30 sati izišao na teren s kapitenima ekipa i jedino rješenje je bilo da se utakmica prekine.O datumu odigravanja ponovne utakmice odluku će donijeti takmičarska komsija  Prve lige FBiH./Š.G./

Oko 500 gledalaca pratilo utakmicu po lijepom vremenu, ali samo u prvom poluvremenu