Juče je odigrana prvenstvena utakmica između Odbojkaškog kluba invalida Živinice i OKI Flash Mostar, u kojoj su domaći izvojevali pobjedu rezultatom 3:0. Po setovima stanje je bilo: 25:16, 25:19 i 25:22.

Kako se vidi najteži je bio treći set, o čemu predsjednik i igrač OKI Živinice Sulejman Čerkezović kaže:

"Nije bilo lako, posebno nakon briljantne igre u prvom setu i lake prednosti.Došlo je do opuštanja, ali smo ipak i drugi set nadmoćno dobili. Pad koncentracije nastupio u trećem setu, ali smo se uspjeli vratiti u igru i dobiti i taj odlučujući set".

Za ekipu OKI Živinice ove prvenstvene sezone nastupaju odbojkaši Halid Softić, Asim Husejnović, Sulejman Čerkezović, Zehrudin Šabanović, Mensur Muratović, Jasmin Husejnović, Nermin Čerkezović, Samed Musić, Teufik Kamberović, Šaban Mekić, Almir Šehić, Senaid Alić i Ramiz Suljkanović.

Odbojkaški klub invalida Živinice koristi priliku da se zahvali sponzorima, koji su im omogućili učešće u takmičenju./Š.G./