Danas je počeo drugi dio takmičenja Odbojkaške lige, u kojoj su domaća ekipa Starsa bila bolja u Gradskoj dvorani u Živinicama od Lukavčanki i pobijedile su 3:1.Prvi set pripao je gošćama, koje su ubjedljivo nadvisile domaći sastav i postigle prednost od 14:25, te se mislio kako će u nastavku s lakoćom doći do gostujuće pobjede.

Međutim, domaće su velikim zalaganjem uspjele dobiti sva tri preostala seta.Na 1:1 su izjednačile poslije neizvjesne igre i borbe za svaku loptu, da bi na kraju postigle rezultat od 29:27. Slično je bilo i za vođstvo od 2:1, kada je set dobijen sa 25:23, da bi posljednju meč loptu bile ubjedljivije i postigle 25:19.

Djevojke Starsa su još jednom pokazale kako se borbenošću može ostvariti pobjeda, što je inače odlika ekipe koju predvodi trener Salem Zenunović./Š.G./