Danas je na stadionu Slavena odigrana finalna utakmica općinskog kupa Živinice, u kojem su se sastali ekipe Mladosti iz Gornjih Živinica i Priluka.Prvo poluvrijeme završeno je nerješeno 0:0, dok je krajnji rezultat 2:1 za ekipu Mladosti iz Gornjih Živinica.Utakmica je odigrana pred oko 400 gledalaca, a obje ekipe imale su svoje navijače.

Ipak, na kraju radovali su se fudbaleri i navijači iz Gornjih Živinica.Utakmica je većim dijelom protekla u izjednačenoj igri.Obje ekipe imale su svoje šanse, ali su spretniji bili fudbaleri Mladosti.U prvom dijelu Prilučani su imali 4 povoljne prilike za postizanje gola, od kojih je jedna lopta pogodila  stativu gola Delalića, dok su  fudbaleri sa Rasadina 2 puta ozbiljno zaprijetili.

U nastavku golom Denisa Hasića u 67.minutu Mladost vodi 1:0, a već u 74.minuti Mijo Babić jakim i preciznim udarcem sa 18 metara postiže gol za 2:0.Priluk je uspio u 88.minutu golom Nedima Selimovića  ubalažiti poraz na 2:1.Sve u svemu utakmica je bila zanimljiva, a na kraju radovali su se fudbaleri i navijači Mladosti.

Član Izvršnog odbora Nogometnog saveza općine Živinice Muzafer Mušanović predao je kapitenu pobjedničke ekipe Almir Kolčakoviću pehar, dok  je Prilučanima za utjehu dodjeljena nogometna lopta./Š.Gadžo/