Proteklog vikenda je u Novom Travniku održan karate kup pod nazivom "ORHIDEJA 2011".Na turniru je uzelo ućešće oko 260 takmicara iz 26 klubova  BiH i Srbije.

Takmičari Kluba borilačkih sportova ORKKA-Lukavac nastupili su sa 8 takmicara koji su osvojili ukupno 7 medalja i to: 4 zlatne,2 srebrene i 1 bronzanu medalju.

Zlatne medalje osvojili su Amir Ejubović borbe juniori -72 kg i kate pojedinacno juniori, Hamza Čajić borbe dječaci 10-11 godina +35 kg. i Lejla
Arapčić  borbe juniorke +55 kg. Srebrenim medaljama okitio se  Mensur Đozic u kategoriji borbe dječaci 13-14 godina +45 kg i kate dječaci 13-14 godina, dok je
bronzanu medalju osvojila Nejra Gutić u kategoriji kate djevojčice 8-9 godina./Press Orkka/