U prvoj utakmici proljetnog dijela prvenstva Druge lige F BiH-Sjever Nogometni klub Priluk igrao je na stadionu Slavena protiv Bosne iz Kalesije. Vrlo dobrom i efikasnom igrom Prilučani su slavili visokim rezultatom od 4:1.

Pred oko 700 gledalaca i "brazilskoj atmosferi" domaći su već u 7.minuti poveli 1:0, golom Džemala Mušića iz slobodnog udarca.Lopta je kroz šumu nogu, iskosa, našla put u mreži gostujućeg golmana Mujanovića. Prilučani su nastavili atakovati na gol Bosne, ali se ni gosti nisu predavali, te su povremeno prijetili kontranapadima.Tri minute prije kraja poluvremena Muhamed Muminhodžić uspijeva po drugi puta zatresti protivniču mrežu i na odmor se odlazi rezultatom 2:0 u korist Priluka.

U nastavku utakmice  Priluk i dalje ima inicijativu i stvara nekoliko povoljnih prilika.Nakon kornera, koji je izveo Mahovkić u 66.minuti, pred golom Bosne najbolje se snalazi Muminhodžić i glavom šalje loptu pod samu prečku za 3:0.Sedam minuta kasnije Mahovkića ruše u kaznenom prostoru Bosne, te sudija dosuđuje najstrožiju kaznu, koju u gol pretvara još nedovoljno oporavljeni Mahovkić, čime je Priluk poveo 4:0. Počasni pogodak Bosna je postigla lijepim golom Šmigalovića, kojeg je prilučka publika nagradila velikim aplauzom.

Nakon utakmice mladi fudbaler Džemal Mušić, strijelac prvog gola, nam je rekao:

"Dobro je što smo nastavak sezone otvorili pobjedom, a ističem da su nam i utakmice naših konkurenata po mjeri, tako da smo se već pomakli za jedno mjesto naprijed na tabeli, dakle na 3.mjesto.U narednu nedjelju je veliki derbi protiv Sloge iz Tojšića, koja je nakon svoje prve pobjede u nastavku i poraza Bratstva zasjela na 1.mjesto.Nastojaćemo ponoviti dobru igru i konkurisati za sami vrh tabele"./Š.G./

Prvi gol Džemala Mušića za 1:0