Juče su u Sportskoj dvorani „Luke“ u Gračanici odigrane revijlane utakmice Lige mladih RKS Tuzla, na kojima je upriličena i dodjela priznanja najboljim ekipama u protekloj sezoni:

Dobitnici priznanja u pionirskoj konkurenciji su:
1. OKK SLOBODA
2. KK KLADANJ 72
3. KK S. FALCONS

Dobitnici priznanja u kadetskoj konkurenciji su:
1. KK GRAČANICA
2. OKK SLOBODA
3. KK S. FALCONS

Dobitnici priznanja u juniorskoj konkurenciji su :
1. OKK SLOBODA
2. KK S. FALCONS
3. KK GRAČANICA

  Na revijalnim utakmicama su nastupala po tri igrača iz svake ekipe.
U pionirskoj konkurenciji:

  za ekipu selektora Đurice Žarkovića su nastupali sljedeći igrači:
Meris Mazalović, Nedim Đozić, Edin Smajlović, Dino Salihbašić, Hasan Sinanović, Azur Hrvanović, Selmir Đuzić, Almin Hatić, Haris Hadžić, Muhamed Sućeska, Anes Kadrić.
 
  za ekipu selektora Emira Dolića su nastupali sljedeći igrači:
Dino Bojagić, Ahmed Muratović, Eldar Pazarac, Sulejman Salkić, Bakir Ogić, Emir Salkić, Tarik Omazić, Rijad Medić, Atif Hadžimuratović, Azur Oštraković.

  Rezultat 59:62 za ekipu selektora Đurice Žarkovića.

U kadetskoj konkurenciji:
  za ekipu selektora Ekrema Čole su nastupali sljedeći igrači:
Benjamin Bečirović, Ismar Salihović, Nedim Mazalović, Jasmin Jakupović, Adnan Ismailovski, Seid Gušić, Eldar Halilović, Haris Mujaković, Kasim Hurtić, Nadir Mešetović, Suad Muhić.

  za ekipu selektora Sanela Zaketovića su nastupali sljedeći igrači:
Mensur Žepić, Muhamed  Kujundžić, Kenan Gegić, Miralem Kolčaković, Izet Ahmičević, Haris Selmanović, Mirsad Avdić, Eldar Suljić, Emir Ahmedić, Amar Ćosić, Bakir Nešić.

  Rezultat 72:69 za ekipu selektora Ekrema Čole

U juniorskoj konkurenciji:
  za ekipu selektora Mirze Kehića su nastupali sljedeći igrači:
Sabahudin Jahić, Adnan Kolčaković, Adnan Selimović, Midhat Dostović, Adis Salihović, Amir Omerović, Damir Salković, Asim Ahmedić, Adi Sarajlić, Nedžad Muratović, Faris Džibrić, Robert Martinović.

  za ekipu selektora Nenada Ćuka su nastupali sljedeći igrači:
Damir Čolo, Alen Zvizdić, Zaim Žepić, Salih Kudić, Amer Šabić, Besim Helić, Alen Toplak, Mirsel Vrbuljić, Filip Bradvić, Omer Kaletović, Muris Suljagić, Avdo Korkutović, Kenan Selimović. Rezultat 92:92 /Press Lige mladih/

Najbolje juniorske ekipe
 

Vaš komentar na članak: