Na 4.Novogodišnjem turniru u malom nogometu «Živinice 2008» odigrano je nekoliko revijalnih mečeva, a danas poslije podne dvije utakmice.Prvo su Pjetlići Živinica i Banovića pokazali šta znaju, pa su gledaoci bili ugodno iznenađeni njihovom efikasnošću.Pjetlići Banovića su pobijedil rezultatom 6:3, a domaćinima nije pomogao domaći teren i veliki broj navijača na tribinama Gradske dvorane.

Svakako, mnogo više pažnje privukao je nastup BH zvijezda nogometa, sadašnjih i ranijih genaracija, koji su odmjerili snage s rukometašima Konjuha, takođe sadašnjim i nekadašnjim igračima.Igralo se na taj način što su prvo poluvrijeme ove dvije ekipe igrale nogomet, a drugo poluvrijerme rukomet.

Za BH zvijezde nastupili su Dževad Šećerbegović, Munever Rizvić, Samir Muratović, Elvir Rahimić, Munever Kraišnik, Rizah Kozarić, Nermin Bešić, Ibrahim i Denis Mujkić, Adnan Šećerović i Nail Beširević, dok su na klupi ulogu trenera preuzeli Mido Memišević i Safet Gadžo.Utakmicu je sudio Ćazim Nukić.

Dok se igrao nogomet bolje su bile BH zvijezde, koje su s 2 gola Bešića povele 2:0, a kada se počelo u drugom dijelu igrati rukomet Konjuhovci su bili bolji.Rezulta je završen nerješeno 3:3.Još jedan gol za BH zvijezde postigao je Kozarić, a za Konjuh golove su dali 2 Habibović i Begić.

Nakon ove kombinovane utakmice odigran je još jedan meč u kojem su se podijelile BH zvijezde na dvije ekipe.Bolja je bila ekipa u kojoj je igrao Nail Beširević, koji je pokazao da nije zaboravio davati golove, jer je od 4 postignuta on bio trostruki strijelac.Oko 900 gledalaca često je apaluzima pozdravljalo lijepe poteze Šećerbegovića, Rahimića, Muratovića i ostalih asova našeg nogometa.