Konačan plasman takmičara sa Velikog takmičenja malih ribolovaca "ŽIVINICE 2009.", koje je održano prošle subote na popularnim Barama u Malinama izgleda ovako:

Kadeti – starija skupina (95,96,97 godište) takmičara 37
1.    Pezerović Denis                „Klen“ Banovići            1740 poena
2.    Hrustanović Haris        „Bistro“ Zenica            1120 poena
3.    Tatarević Mirza                „Bistro“ Zenica            800 poena
4.    Sarajlić Senad            „Bosna“ Žepče            740 poena
5.    Gopo Haris             „Jelah“ Tešanj            630 poena
6.    Jupić Arman            „Odžak“ Odžak            620 poena
7.    Pehić Sabin            „Bosna“ Maglaj            590 poena
8.    Hodžić Faris            „Bosna“ Žepče            480 poena
9.    Huskić Adis            „Bosna“ Maglaj            470 poena
10.    Karso Rusmir            „Bosna“ Žepče            390 poena
11.    Kubat Muamer            „Bistro“ Zenica            370 poena
12.    Havić Benjamin            „Bosna“ Maglaj            370 poena
13.    Havić Samed            „Bosna“ Maglaj            320 poena
14.    Vehabović Zaim                „Jelah“ Tešanj            310 poena
        Gračić Haris            „Bosna“ Maglaj            310 poena
15.    Halilčević Emir            „Klen“ Banovići            290 poena
16.    Čavčić Enis            „Vogošća“ Vogošća        280 poena
17.    Travančić Armin                „Jelah“ Tešanj            260 poena
18.    Ibrahimbegović Tarik        „Mrena“ Živinice        250 poena
19.    Tumbić Ajdin            „Bosna“ Maglaj            250 poena
20.    Bajrić Belmin            „Bosna“ Žepče            230 poena
        Puzić Emir             „Odžak“ Odžak            230 poena
21.    Šahmanija Alem                „Bistro“ Zenica            180 poena
22.    Aganović Edib            „Mrena“ Živinice        170 poena
23.    Klopić Senad            „Mrena“ Živinice        160 poena
        Bandić Ivan            „Bosna“ Žepče            160 poena
24.    Čengić Ermin            „Odžak“ Odžak            140 poena
25.    Hasanović Adnan                „Vogošća“ Vogošća        100 poena
        Ribić Kemal             „Odžak“ Odžak            100 poena
26.    Imamović Hasan                „Klen“ Banovići             50 poena
       Merdanović Belmin          „Mrena“ Živinice         50 poena
       Mehinović Sabit                 „Jelah“ Tešanj             50 poena
27.    Bešlija Sendin            „Mrena“ Živinice         10 poena
       Zulfić Almedin            „Odžak“ Odžak             10 poena
       Bajrić Sadmir            „Odžak“ Odžak             10 poena
28.    Stanić Ivan            „Odžak“ Odžak              0 poena
      Mujagić Nedžad                „Odžak“ Odžak              0 poena

Kadetkinje – starija skupina (95, 96, 97 poenaodište) 13 takmičarki
1.    Koler Maja            „Rudar-Kreka“ Tuzla        960 poena
2.    Nedimović Nermina        „Klen“ Banovići            640 poena
3.    Josipović Diana            „Mrena“ Živinice        280 poena
4.    Hasanović Berina        „Vogošća“ Vogošća        270 poena
5.    Jamaković Majda                „Klen“ Banovići            230 poena
6.    Suljaković Ajla            „Bosna“ Maglaj            220 poena
7.    Kadrić Nurija            „Jelah“ Tešanj            190 poena
8.    Imamović Hanisa                „Klen“ Banovići            180 poena
9.    Bandić Katarina                „Bosna“ Žepče            150 poena
10.    Žigić Nermina            „Mrena“ Živinice        110 poena
        Stanić Ivona                „Odžak“ Odžak                110 poena
11.    Hrgarek Alisa            „Odžak“ Odžak             50 poena
12.    Ferhatbegović Emina        „Mrena“ Živince                  0 poena

Kadeti – mlađa skupina (98,99,2000 i mlađi) 16 takmičara
1.    Pervan Goran            „Bosna“ Žepče            590 poena
2.    Mustajbašić Ajdin        „Jelah“ Tešanj            480 poena
3.    Alić Mensud            „Vogošća“ Vogošća        410 poena
4.    Huremović Almir                „Odžak“ Odžak            360 poena
5.    Mujagić Eldin            „Jelah“ Tešanj            330 poena
6.    Sadiković Esmin                „Jelah“ Tešanj            300 poena
7.    Softić Benjamin                „Bosna“ Žepče            290 poena
8.    Kurbašić Alis            „Odžak“ Odžak            250 poena
9.    Hujdur Vedan            „Jelah“ Tešanj            210 poena
10.    Banović Luka            „Mrena“ Živinice        160 poena
11.    Hadžad Arnes            „Jelah“ Tešanj            140 poena
12.    Hadžidedić Emir                „Odžak“ Odžak            140 poena
13.    Ibrahimbegović Namik        „Mrena“ Živinice         50 poena
        Alić Beris            „Mrena“ Živinice         50 poena
14.    Ferhatbegović Armin        „Mrena“ Živinice         40 poena
15.    Džinić Mahir            „Mrena“ Živinice           0 poena

Kadetkinje – mlađa skupina (98,99,2000 i mlađi) 10
1.    Čengić Samra            „Odžak“ Odžak            490 poena
2.    Kurjaković Elvira        „Odžak“ Odžak            240 poena
3.    Čavčić Melisa            „Vogošća“ Vogošća        220 poena
4.    Karso Vanesa            „Bosna“ Žepče            190 poena
5.    Bajrić Zerina            „Bosna“ Žepče            160 poena
6.    Teskeredžić Ajla        „Bosna“ Maglaj            130 poena
7.    Mahmutović Selmira        „Jelah“ Tešanj            120 poena
8.    Vrgovčević Nadina        „Bosna“ Maglaj            100 poena
9.    Stanić Brigita            „Odžak“ Odžak             90 poena
10.    Hajrulahović Ines        „Mrena“ Živinice         40 poena

Učešće na sva tri do sada održana tradicionalna „VELIKA TAKMIČENJA MALIH RIBOLOVACA“ je slijedeće:
2007 – 36 takmičara   
2008 – 62 takmičara
2009 – 76 takmičara   
   Zanimljivo je istaći da je 76  takmičara  ulovilo   21. 740 grama ribe za
2 sata, koliko je trajalo ovo veliko takmičenje malih ribolovaca.Raduje činjenica da se broj takmičara povećava./Podatke obradio:Damir Hajrulahović/

Pehari i medalje najboljim malim ribolovcima
 

Vaš komentar na članak: