Gradska dvorana Živinice: Gledalaca: 1000.Sudije: Obrenko Miljković i Duško Ristanić.Delegat: Samir Suljević. Isključenja: Konjuh 14 min, Čapljina 10   min. Sedmerci: Konjuh 4/2,  Čapljina 5/4. Rezultat: Konjuh  Živinice–Čapljina  33:26 (17:16).

KONJUH: Kamberović (10 odbrana), Husić, Jašarević, Muhić 1, Memić 1, Suhonjić 2, Rahimić 5, Nukić, Dedić 1, Zildžić 3, Smajić 6, Begić 9, Tufekčić,  Suljanović (15  odbrana, 1 sedmerac) i Hadžiomerović 5.Trener: Emir Junuzović.

ČAPLJINA: Naletilić ( 3 odbrane), Pušić (10 odbrana), Bule, Kolovart 1, Ilić, Rodin, Ostojić 3, Suton 8, Pervan, Milićević, Bartolović, Brkić, Vega 7, Kordić 1, Mataga 2 i Jurković 4.Trener:Dragan Suton.

Večeras je u Gradskojk dvorani u Živinicama Konjuh pobijedio rukometaše Čapljine rezultatom 33:26 (17:16). Početak utakmice pripao je gostima koji su do 10.minute imali prednost od 4 gola razlike. Međutim, domaći su uspjeli preokrenuti rezultat do poluvremena i povesti golom razlike.

Cijelo drugo poluvrijeme Konjuh je bio u vođstvo  do 3 gola prednosti, koje su igrači Čapljivne sustizali do minus 1. Pravi preokret nastao je poslije 50.minute, kada su rukometaši domaćih, predvođeni strijelcima Rahimićem, Begićem, Hadžiomerovićem i Smajićem uspjeli napraviti veliku razliku, koja je dostizali i do plus 8 golova u korist Stolara.

Nakon odigranog 15.kola Konjuh se izjednačio po broju osvojenih bodova (33) sa Gradačcem i čelikom, koji su takođe slavili pobjede. Evo postignutih rezultata:

Bosna S.-Gradačac 34:21,Gračanica-Čelik 29:30, Zrinjski – Prijedor 31:26, Krivaja-Goražde 34:29, Kakanj-Leotar 21:22 i Bosna V.-Derventa 36:35./Š.G./