Gradska dvorana Živinice. Gledalaca:350. Sudije: Mario Primorac i Ivor Hrstić. Delegat: Željko Savić.Isključenja:Konjuh 2 min, Derventa 2 min. Sedmerci:Konjuh 7/5,  Derventa 5/3. Rezultat: Konjuh Živinice-Derventa Derventa  27:23 (13:14).

KONJUH:Kamberović (15 odbrana, 2 sedmerac), Hadžiomerović 7 (2), Muhić,  Husić 3,   Hamzić, Memić 1, Suhonjić 4, Pejkušić, Zildžić 3, Smajić  6 (3), Begić 3, Tufekčić, Pekarić i Suljanović.Trener: Emir Junuzović.

DERVENTA:Blagovčanin, Marić 3, Zekić, Zemunović, Todorić 3, Pavlović, Simidžija, Lukić 1, Sibinčić 8 (3), Dobrilović 1, Bijelić ( 12 odbrana, 1 sedmerac), Subotić 1, Ristić 3, Mišanović 3 i Lazarević.Trener:Zoran Petričević.

Konjuh je večeras nastavio pobjedonosni niz, ovoga puta pobjeđena je Derventa. Susret je započeo u nadmoćnijoj igri gostiju, koji su tokom prvog dijela bili spretniji i završili ga s golom prednosti.Prvo poluvrijeme proteklo je u naizmjeničnom vođstvo jedne ili druge ekipe.

Nastavak utakmce protiče u izjednačenoj igri, ali samo do 36.minute, od kada domaći u potpunosti preuzimaju inicijativu, tako da je najveća razlika u koristi Konjuha iznosila 6 golova, kada je u 54.minuti rezultat glasio 25:19. Do kraja utakmcie gosti su uspjeli samo ublažiti poraz. Narednog vikenda igra se posljednja utakmica ovogodišnje sezone u Premijer ligi BiH, kada Konjuh gostuje u Gračanici. S večerašnjom pobjedom Stolari su osigurali 6.mjesto na tabeli!  /Š.Gadžo/