Gradska dvorana Živinice: Gledalaca: 800.Sudije: Nermin Salkanović i Vladimir Željko Zenica.Delegat: Željo Savić Bijeljina. Isključenja: Konjuh 6 min, Krivaja 6  min. Sedmerci: Konjuh 4/4,  Krivaja 4/2. Rezultat: Konjuh  Živinice–Krivaja Zavidovići  32:24 (17:12).

KONJUH
: Kamberović (10 odbrana, 1 sedmerac), Husić , Muhić 1, Pejkušić, Memić 1, Suhonjić 1, Rahimić 4, Dedić 2, Zildžić 2, Smajić 7 (4), Begić 9, Tufekčić,  Suljanović (12  odbrana) i Hadžiomerović 5.Trener: Emir Junuzović.

KRIVAJA: Hadžihasić ( 14 odbrana), Selimbegović, N.Alić, Bašić, Avdić 5, Čebić, Bjelobrković 5, Sinanović, Omerović 2, A.Alić 2, Huskić, Mehić, Zvekić 1, Taletović, Abdurahmanović 1 i Purić 8 (2).Trener: Adnan Bašić.

U pravom sportskom ambijentu večeras su rukometaši Konjuha lakše nego što se očekivalo savladali zavidovićku Krivaju, visokim rezultatom sa 8 golova razlike u svoju korist. Nakon ubjedljivog prvog poluvremena, nastavak je u potpunosti pripao domaćinu. Sa efikasnim napadom i uspješnom odbranom gol razlika se i dalje povećavala, da bi u 53.minuti bilo visokih 11 golova razlike, kod rezultata 31:20 u korist domaćih.

Bio je to period vrlo dobre igre cijele ekipe i uspješne realizacije napada Gafara Hadžiomerovića, Harisa Begića i Nermina Smajića.Potpmognuti vatrenim navijačima, dobro uštimani orkestar Konjuha, pod dirigentskom palicom trenera Emira Junuzovića, stigao je do visoke pobjede protiv zahuktale Krivaje!

Najviše golova za Stolare postigli su Begić 9 i Smajić 7, dok su kod gostiju iz Zavidovića najefikasniji bili Purić sa 8, te  Avdić i Bjelobrković po 5 golova./Š.Gadžo/