Gradska dvorana Živinice: Gledalaca: 900.Sudije: Emir Dautović Bihać i Vejsil Beširović Cazin.Delegat: Zdenko Alpeza Mostar.Isključenja: Konjuh 12 min, Leotar 10  min. Sedmerci: Konjuh 5/3,  Leotar 4/2. Rezultat: Konjuh  Živinice– Leotar Trebinje  23:18 (9:7).

KONJUH:Kamberović (10 odbrana), Husić 5, Muhić 2, Pekarić, Memić, Suhonjić 3, Rahimić, Dedić 2, Smajić 7 (3), Begić 1, Tufekčić, Veselčić, Suljanović (7 odbrana, 2 sedmerca) i Hadžiomerović 3 (1).Trener: Emir Junuzović.

LEOTAR: Gugolj, Vulićević 1, Vico, Uljarević, Marić 3, Koračević, Žarković, Buha 1, Pekić 3, Jokanović ( 14 odbrana, 1 sedmerac), Pedić 1, Davidović 6 (2) i Komnenović 3. Trener:Milanko Savčić.

U borbenoj i zanimljivoj rukometnoj predstavi večeras su rukometaši Konjuha postigli vrijednu pobjedu protiv trebinjskog Leotara. Domaći su brzo poveli 4:1 i činilo se kako će lakše od očekivanog doći do pobjede. Međutim gosti sa Trebišnjice su zaigrali maštovito i preko opasnih kontri uspjevali smanjti početno vođstvo domaćih. Ipak, u prvom dijelu susreta gosti nisu uspjeli izjednačiti rezultat.

Drugi dio donio je neizvjesniji ishod duela ove dvije ekipe. Na samom početku nastavka utakmice uspjeli su izjednačiti i u igri gol za gol vodila se rovoska borba sve do 50.minute, kada su brze kontre Stolara, najčešće preko brzonogog Husića, pretvarane u pogotke.Već u 52.minuti bilo je 19:14 za Konjuh, pa je rutinskom igrom ovaj meč priveden kraju  s pet golova viška u korist domaćih.

Doprinos večerašnjoj pobjedi dali su i navijači, posebno Udruženje Dragons Army, koji su bili velika podrška igračaima tokom cijelog susreta./Š.Gadžo/