Gradska dvorana Živinice.Gledalaca:650.Sudijea: Mladen Dragičević Doboj i Vladimir Križanec Banja Luka.Delegat: Delegat:Hamid Džandžanović Sarajevo.
Isključenja:Konjuh  14 min,  Goražde  14 min.Sedmerci:Konjuh 5 (5),  Goražde  5 (4).Rezultat: RK Konjuh Živinice-RK Goražde  28:24 (13:11).

KONJUH: Savić ( 6 odbrana), Hadžiomerović 1,  E.Ferhatbegović 6 (4), Memić, Aljić 2, Rahimić 5, Muhić 6, Beširević ( 7 odbrana), Mehinović, Husić, Mujanović,  Begić 7 (1), M.Ferhatbegović 1 i  Smajić.Trener:Damir Cipurković.

GORAŽDE:Bukva 6 (4), Jović, Sijerčić, Jamak, Bezdrob 2, Dedović 3, Mandarić 2, Delić 7, Grčo, Fidahić, Halilović 1, Džananović (11 odbrana), Biljaka i Grbić 3.Trener:Nermin Đana.

Gotovo cijelo prvo poluvrijeme rukometaši Konjuha bili su u stalnom vođstvo, dok je to gostima samo jednom pošlo za rukom, kada je u 19.minuti susreta najefikasniji Goraždanin Damir Delić postigao gol za vođstvo svog tima 8:9. Zahvaljujući ponajviše Amelu Muhiću domaći uspjevaju od 22.minuta ponovo doći u vođstvo ( 10:9) i od tada ga stalno povećavaju, često i po tri gola prednosti. Bio je to period nadahnute igre Muhića, koji je maštovitom efikasnošću uspijevao matirti vrlo dobrog golmana gostiju.

U drugom dijelu još samo 7 minuta gosti su bili ravnopravni (16:16),  a nakon tog izjednačenja domaćini ponovo preuzimaju inicijativu i povećavaju svoju prednost.Nastupio je period  nervozne igre, te je bilo mnogo isključenja s obje strane.Ipak, sudije su uspjele smiriti igrače, pa Stolari sve više povećavaju vođstvo, najviše na pet golova razlike i to  u 52.minuti susreta.Zahvaljujući efikasnim Emiru Ferhatbegoviću i Harizu Begiću, finiš susreta u potpunosti pripada Konjuhu, koji tako postiže pobjedu u derbiju za gornji dio tabele.

Kod gostiju, osim pomenutog Delića, veoma dobar na golu bio je Nermin Džananović, koji je odbranio 4 zicera, a za pohvaliti je idobru igru Željka Grbića i snalažljivog Ajdina Bukvu./Š.G./

Evo još nekoliko rezultata 14.kola Premijer lige BiH:Sloga- Zrinjski     32:39, Lokomotiva – Borac m:tel 24:31 i Bosna Prevent- Krivaja     32:27.