Gradska dvorana Živinice.Gledalaca:200.Sudije: Andrija Knezović i Robert Zovko (Mostar).Delegat: Hamid Džandžanović (Sarajevo). Isključenja:Konjuh 12 min,  Sloga  6 min.Sedmerci:Konjuh 3/3,  Sloga3/3 Rezultat:Konjuh Živinice- Sloga Doboj 31:27  (18:16).

KONJUH:  Kamberović (1 odbrana), Hadžiomerović 2, Bozoljac 3,   Begić 6 (3) , Memić 6, Aljić, Čirak, A. Muhić 7, Beširović (16 odbrana), Smajić, Husić 1,  Mujanović 3,  Zildžić 3 i M. Muhić.Trener:Nikola Marković.

SLOGA:Katičić, Ristić 1, Mitrović, Antonović 4, Mandarić 2, Dokić 9 (3), Radulović, Pavlov 3, Šabanović ( 12 odbrana), Panić 1, Menjić 3, Beljić 4 i Kuzman.Trener:Zoran Dokić.

Sloga je dobro otvorila utakmicu i veći dio prvog poluvremena imala je prednost, koja je u 12.minuti iznosioa 3 gola viška (5:8). Gosti su bili u prednosti sve do 25.minute, kada Stolari uspijevaju izjednačiti na 14:14, a potom preko Hariza Begića i Amela Muhića sa po 2 gola stvoriti prednost, pa se na odmor odlazi rezultatom  18:16.

U nastavku utakmice potpuno drugo lice domaće ekipe, koja je brzim kontrama i vrlo dobrim odbranama na čelu sa golmanom Selmanom Beširevićem, prednost povećavala iz minuta u minut, da bi u  47.minuti Konjuh stekao čak 9 golova viška (29:20).Kada se očekivala još veća razlika gosti uspijevaju preko najefikasnijeg igrača utakmice Petra Dokića  znatno smanjiti rezultat i časno se oprostiti od živiničke publike podnošljivim porazom./Š.Gadžo/