Gradska dvorana Živinice. Gledalaca:100. Sudije: Nedim Arnautović i Aleksandar Jović. Delegat: Milan Tubin. Isključenja: Konjuh 2 min, Jedinstvo 10 min.Sedmerci: Živinice 3/2,  Jedinstvo 3/3. Rezultat: ŽRK Živinice- ŽRK Jedinstvo Brčko  24:26 (15:13).

ŽIVINICE: Tursunović, Kunić, Me.Sarajlić 3, Mi.Sarajlić 2, Goletić, Mujagić 10 (2), Nukić 3, Jamaković 3, Puzić (16 odbrana), A.Pejkušić, Maslić, Markelić 2, Mišić i S.Pejkušić 1.Trener: Rizah Memišević.

JEDINSTVO: Damjanović ( 2 odbrane), Dešić, Radić, Markanović, Katić 6, Bjeloš, Dejanović 3, Stevanović 4, Rendić, Lukić, Pantić 2, Čolaković, Krajšumović 8 (3), Pajić 3, Sofić i Dubinović (12 odbrana). Trener: Zoran Milunović.

Večeras je u Gradskoj dvorani odigrana prvenstvena utamica Premijer lige Bosne i Hercegovine između ŽRK Živinice i ŽRK Jedinstvo Brčko. Gošće su postigle pobjedu, mada su i domaće rukometašice bile blizu uspjeha.Rezultat na kraju utkamice Živinice-Jedinstvo glasio je 24:26 (15:13).

Rukometašice Živinica bile su  bolje sve do 57.minute, imajući voćstvo i po tri gola razlike u svoju koirist. Međutim, u posljednje tri minute Milena Krajšumović postiže tri gola u nizu i donosi važnu pobjedu svojoj ekipi./Š.G./