Gradska dvorana Mirsad Hurić. Gledalaca 1000.Sudije: Nermin Salkanović; Željko Vladimir; Sedmerci: Goražde: 4(3); Konjuh:6(3); Isključenja: Goražde: 10 minuta; Konjuh:10 minuta; Crveni karton: Nermin Džananović. Rezultat:Goražde-Konjuh 41:31(19:14).

Goražde:Šehović,Bukva3,Martić,Građan 4,Jamak 2, Bezdrob 2,Dedović 6,Marić 5,Džaferspahić 1,Savić, Fidahić 1,Halilović 2,Pilav 2, Džananović,Žiga 4, Biljaka 9.Trener:Senad Skopljak.

Konjuh:Kamberović, Hadžiomerović 2,Husić 5, Nuhić, Sarić 1, Memić 2,Hamzić, Pejkušić, Zildžić 7, Smajić 8, Begić 5, Veselčić, Suljanović, Tufekčić.Trener:Nikola Marković.

Konjuh se sa još jednog gostovanja vratio poražen, ovoga puta u Goraždu, gdje su domaćini zaostalu utakmicu prošlog kola riješili u svoju korist, visokim rezultatom od 10 golova razlike.

Konjuhu preostaje da loš utisak iz Goražda poprave na svom terenu naredne subote, kada u Grdskoj dvornia gostuje Bosna Prevent iz Visokog.Ovaj meč igra se od 19 sati.