Gradska dvorana Živinice:Gledalaca:500.Sudije: Andrija Knezović i Dražen Begić.Delegat: Milan Đurašinović.Isključenja: Konjuh 12 min, Leotar 8 min.Sedmerci: Konjuh5/5,  Leotar 9/7.Rezultat: Konjuh Živinice-Leotar Trebinje 22:21 (16:10).

KONJUH:Kamberović (9 odbrana, 2 sedmerca), Hadžiomerović 6 (5), Husić 1, Muhić 1, Memić 1, Suhonjić, Hamzić, Zildžić 2, Smajić 4, Begić 5, Tufekčić 2, Pejkušić i Suljanović ( 3 odbrane).Trener:Emir Junuzović.

LEOTAR:Budžan (2 odbrane), Dragović, Vico, Antunović, Mizita 2, Buha 5, Šešlija, Cvetkovski 1, Koračević, Žarković 1, Šaković, Knežević, Pekić 5 (3), Jokanović (7odbrana), Pedić 4 (4), Davidović 3. Trener: Milanko Savčić.

Teže nego što se očekivalo rukometaši Konjuha uspjeli su savladati neugodnu ekipu Leotara iz Trebinja rezultatom 22:21.Domaći su bili u vođstvu gotovo tokom cijele utakmice, najveću razliku ostvarili su u 14.minuti kod vođstva od 8:4, ali se na odmor otišlo s visokih 16:10.

Međutim, tokom cijelog drugog dijela utakmice rukometaši Konjuha su postigli svega 6 golova, što se do sada nikada nije dogodilo.Gosti su imali tri prilike da izjednače, ali su se u odsutnim trenucima spetljali ili je golman Kamberović branio zicere protivničkih igrača, pa i sedmerac samo  3 minuta prije kraja.

Narednu utakmicu Stolari ponovo igraju na svom terenu  u srijede protiv Goražda./Š.G./