Večeras su rukometaši Konjuha postigli još jednu ubjedljivu pobjedu. Ovoga puta u Gradskoj dvorani u Živinicama gostovala je visočka Bosna, a meč je završen pobjedom Konjuha rezultatom 36:29 (19:14). Od samog početka domaći su bili u vođstvu, a do poluvremena su uspjeli ostvariti značajnu prednost od pet golova.

U nastavku je utakmica više ličila na revijlani meč, što najbolje govori veliki broj postignutih golova s obje strane.

Raspoloženi strijelci su se nadmetali ko će više postići golova, tako da su kod domaćih prednjačili Emir Rahimić sa 13 i Nermin Smajić sa 10 postignutih golova, dok su kod Bosne najefikasniji bili Enes Skopljak sa 10 i Tarik Vranac sa 9 golova.

Ekipa ŽRK Živinice igrala je danas protiv Mire iz Prijedora i ovaj meč završen je rezultatom 18:24,. Uprkos porazu domaće su igrale znatno bolje nego na ranijim prvenstvenim utakmicama!/Š.G./