Dvorana "Ramiz Salčin". Gledalaca 300. Sudije: Vejsil Beširević i Emir Dautović. Delegat: Pero Marić. Sedmerci: Bosna BH Gas 1 (1), Konjuh 4 (4). Isključenja: Bosna BH Gas 8, Konjuh 6 minuta. Rezultat: Bosna BH Gas – Konjuh 34:23 (17:13).

BOSNA BH GAS: Grahovac (7 odbrana), Doborac 9, Međić 3, Pucelj 4, Ovčina 1, Bozoljac, Veselinov 1, Banić 4, Kapisoda 5 (1), Uvodić (7 odbrana), Nekić 1, Vražalić 3, Arnaudovski, Melić 2. Trener: Irfan Smajlagić.

KONJUH: Savić (13 odbrana), Hadžiomerović, Žarković 1, Ferhatbegović 2, Memić, Aljić, Rahimić 8, Bećar 2 (1), Muhić 6 (3), Beširović (6 odbrana), Smajić 1, Mehinović 1, Husić 2, Mujanović. Trener: Damir Cipurković.

Rukometaši Bosne BH Gas su u večerašnjoj utakmici 7. kola Premijer lige BiH ubilježili sigurnu pobjedu, savladavši RK Konjuh rezultatom 34:23 (poluvrijeme 17:13).

"Studenti" su tokom cijelog meča bili u vodstvu i rezultatski potpuno kontrolisali utakmicu, da bi u samom finišu meča došli do prednosti od 11 golova. Na ovoj utakmici vodio se "rat" između Doborca kod domaćih i gosta Rahimića.Za gol više ovaj sportski rat dobio je Doborac.

Bosna BH Gas se ovom pobjedom učvrstila na 1. mjestu premijerligaške tabele sa 18 osvojenih bodova iz 7 odigranih utakmica../rkbosna.ba/