Danas je u Grudama kod lidera prvenstva Prve lige FBiH gostovao naš Slaven.Uprkos porazu 2:1 u korist domaćina Slaven je pružio snažan otpor i malo je nedostajalo da iznenadi ekipu Goška.Jedini pogodak za Slaven postigao je Mirnes Salihović, nakon što su domaćini u prvom dijelu utakmice poveli 2:0.

Ekipa NK Priluka nastavlja s pobjedama.Danas je na stadionu Slavena Priluk slavio rezultatom 3:0 protiv Dinama iz Donje Mahale.U prvom poluvremenu bilo je 1:0, golom Mirze Mahovkića u 5.minuti utakmice.Prilikom postizanja gola iz jedne gužve jedan od najboljih strijelaca Priluka se povrijedio, ali je izdržao do kraja poluvremena.

Muminhodžić je u nastavku utakmice  postigao dva gola, najprije u 54., a potom i 74.minuti postiže golove i donosi važne bodove svojoj ekipi.

Iako je golman gostiju Pejo Pejić branio vrlo dobro i često spasavao svoju mrežu, ipak to nije bilo dovoljno da spiječi poraz svog tima.

Sa dva postignuta gola Muminhodžić je sustigao klupskog saigrača Mahovkića i sada oba imaju po 7 postignutih golova u jesenjem dijelu sezone Druge lige FBiH-Sjever.Novim bodovima Priluk zauzima 3.mjesto sa 25 bodova i u posljednja dva kola imaće teške susrete, prvo u Gračanici protiv Bratstva, a potom kao domaćini igraju protiv lidera Mramora u posljednjem kolu!

I danas je pun stadion, sa preko 600 gledalaca-simpatizera bodrio svoju ekipu do pobjede protiv DInama!

Nakon utamice dvostruki strijelac Muminhodžić je izjavio:

"Utakmica je bila dobra, trener Šećerbegović je dobro posložio ekipu i uz pomoć ovakve publike kao što je naša ne može se izgubiti"./Š.G./