Mimo očekivanja Konjuh je sinoć u Vogošći pretrpio poraz u igri protiv domaćina. Cio tok utakmioce pripao je domaćinima koji su na poluvrijeme otišli sa 4 gola viška i sve što se dešavalo u nastavku išlo im je na ruku, pa je na kraju rezultat bio više nego ubjedljiv u korist Vogošće, koja je slavila  pobjedu sa 35:24.

Osim ove utakmice, u okviru 3.kola Premijer lige BiH, sinoć su odigrane još četiri utakmice: Čapljina-Čelik 24:33, Zrinjski-Izviđač 35:31, Gradačac-Bosna 29:33 i Goražde-Sloga 29:28.

Slaven poražen u posljednjoj minuti utakmice-Priluku remi u Mionici

Slaven danas nije imao sreće protiv ekipe Mladosti iz Malešića, pa je ostao bez bodova. Veći dio utakmice Slaven je bio nadmoćniji, stvarao je i šanse za gol, ali nije imao sreće da ih pretvori u gol.

Tako i bude kada ekipa koja ne iskoristi svoje šanse uslijedi kazna, a ona je stigla u posljednjoj minuti utakmice, kada su gosti postigli gol i radovali svojoj velikoj pobjedi. Slaven-Mladost Malešić 0:1.

Priluk je pružio vrlo dobru igru i iznenadio Bosnu u Mionici. Utakmica je završena nerješeno 1:1.