Takmičari streljačkog sportskog kluba "Konjuh" iz Živinica i Streljačkog invalidnog kluba Tuzla osvojili su drugo mjesto na tradicionalnom turniru, u okviru obilježavanja 72 godišnjice ustanka BiH u Hadžičima kod Sarajeva.

Turnir  u sportskom streljaštvu, disciplina serijska vazdušna puška,  održan je juče, a zapažen uspjeh postigli su strijelci Konjuha iz Živinica. Osvojili su drugo mjesto u muškoj konkurenciji sa 520 krugova, a drugo mjesto u ženskoj konkurenciji sa 307 krugova takmičari Streljačkog invalidnog kluba Tuzla, dok su u istoj konkurenciji takmičari iz Živinica osvojili treće mjesto sa 284 kruga.

Na turniru je učestvovalo 11 ekipa u muškoj i ženskoj kategoriji sa oko 36 takmičara./Mirela Bektić/