Gradski stadion Živinice.Gledalaca: 150.Sudija: Drago Tabak Tomislavgrad. Pomoćnici: Moamer Čaušević i Enes Đozić Sarajevo.Delegat: Esad Gudelić Bužim. Žuti kartoni: Hodžić i Borogovac Slaven, Murtić i Hero Igman. Strijelci:1:0  Salihović 3.min, 2:0 Softić 35.min., 3:0  Tomić 76.min.Igrač utakmice: Mirnes Salihović  9 .

SLAVEN:Baščelić 8,5,  Hodžić 7,5, Aličić 7,5 ( 62.Mirza Salihović 7),  Mujanović 8, Omerkić 8, Borogovac 8 (66.Šehić 7),  Mulavdić  9, Zoletić 7,5,  Tomić 8, Softić 8 (62. Majdančić 7,5) i Salihović  9. Trener:Samir Hadžimahović.

IGMAN:Bobić 6,5, Memić 5,5,  Dizdarević 6, Murtić 6,5,  Kudra 6,5 , Alajbegović 6 (60.Džajić 5,5), Kovačević 6,5, Džumhur 5,5, (46.Čukle 5), Hebibović 6, Šimunović 5,5 i Hero 5,5.Trener:Haris Bubalo.

Prije početaka utakmice Slaven-Igman fudbaleri i navijači odali su počast nevino stradalim civilnim žrtvama ratne 1995.godine, kada je u naselju Karaula poginulo 9 osoba, od čega je bilo sedmoro djece.

Danas je u Živinicama Slaven ubjedljivo savladao Igman iz Konjica rezultatom 3:0 i time se revanširao za proljetni poraz na istom stadionu i sa istim omjerom golova.Golove za domaćine postigli su Mirnes Salihović već u 3.minuti, kada je uspio izbjeći ofsajd zamku na dobro nabačenu loptu od strane Borogovca.

Dobru igru i nadmoć Slavena  potvrdio je oštrim i preciznim udarcem Edin Softić za 2:0 i tim rezultatom završeno je prvo poluvrijeme.U nastavku utakmice gosti su nastojali postići povoljniji rezultat ali  zbog vrlo dobrih odbrana Baščelića   nisu uspjeli postići gol.

Polovinom drugog dijela Mirnes Salihović pretrčava polovinu terena ubacuje loptu slobodnom Tomiću, koji preciznim udarcem pronalazi put lopti u mreži protivničkog gola.

Nakon utakmice zadovoljni trener Slavena Samir Hadžimahović je izjavio:

„Utakmicu smo dobro otvorili ranim vođstvom, tako da smo poslije rutinski priveli kraju ovu utakmicu, u kojoj protivniku nismo dozvolili da preuzme inicijativu.Znali smo koliko su opasni jer su na proljeće ovdje pobijedili, tako da je to za naše igrače bio dodatni motiv da se revanširaju“./Š.G./

Fudbaleri odali počast palim žrtvama naselja Karaula

M.Salihović pripremio šansu iz koje je Tomić postigao treći gol za Slaven

Slaven je imao znatno više od igre i često je pravio ovakve gužve pred golom gostiju