Gradska dvorana Živinice.Gledalaca:100.Sudije: Dejan Berjan i Igor Kurteš.Delegat: Fuad Lipa. Isključenja: Živinice 8 min, Knežopoljka 18 min. Sedmerci: Živinice 5/5,  Knežopoljka 6/5 Rezultat: ŽRK Živinice- ŽRK Knežopoljka Kozarska Dubica 34:32 (15:15).

ŽIVINICE: Tešanović ( 11 odbrana, 1 sedmerac), Delić, Sarajlić 3, Goletić 3, Mujagić 9 (4), Nukić 7 (1), Tabučić, Jamaković 6, Puzić ( 4 odbrane), A.Pejkušić 2, Tursunović, Markelić, Mišić 1 i S.Pejkušić 3.Trener:Rizah Memišević.

KNEŽOPOLJKA:Arsenić (9 odbrana), Mijić, Trkulja 4, Ranilović, Bulatović 12 ( 5), Jošanović, Bulić, Mišić 1, Toroman 3, Mihaljević 6 i Rodić 6.Trener:Željka Kotur.

Teže nego što se očkivalo rukometšice Živinica stigle su do nove pobjede, ovoga puta protiv neugodnih gošći Knežopoljke iz Kozarske Dubice. Gotovo cijela utakmica protekla je u neizvjesnoj i izjdnačenoj igri, u kojoj su gošće iz Dubice češće bile u vođstvu sa jedan ili dva gola razlike.

Tek u finišu utakmice domaće su uspjele obezbijedtii trijumf. Knežopoljka je rijetko prepuštala vođstvo domaćinima i tek u 48.minuti Živiničanke uspijevaju odmaći 2 gola, ali je to trajalo samo dvije minute, pošto su gošće preko opasnih Željane Bulatović, Vedrane Mihaljević i Bojane Rodić bile nezaustavljive.

Posljednjih 6 minuta u potpunosti pripadaju domaćim rukometašicama i u tom  dijelu Amila Pejkušić, Zirajeta Mujagić i Amira Nukić uspijevaju napraviti razliku od 3 gola, što je bilo nedostižnih 34:31, koje su Dubičanke uspjele samo ublažiti u posljednjim sekundama ovog neizvjensog i zanimljivog rukometnog meča.

Najefikasnija na utakmici bila je Željana Bulatović sa 12 postignutih golova, od domaćih Zirajeta Mujagić je postigla 9 golova./Š.G./