Subotnje otvoreno prvenstvo “Živinice 2015” okupilo je veliki broj mladih karatista, među njima i karatiste Orkke iz Lukavca. Klub borilačkih sportova “Seiken” Živinice bio je uspješan organizator i domaćin takmičenja. Na turniru je uzelo učešće 405 takmičara iz 11 karate klubova, a ovoga puta objevljujemo postignute rezultate lukavačke Orkke.

Klub borilačkih sportova ORKKA Lukavac, nastupio je sa 27 mladih takmičara, koji su bili u pratnji trenera Sekulić Danijele i Đulić Aldine, te osvojili ukupno 18 medalja i to 6 zlatnih, 3 srebrene i 9 bronzanih medalja.

Zlatne medalje su osvojili: Bećirović Belma- borbe, Muradbašić Haris- borbe, Halilović Haris- kate
Babajić Bakir-borbe, Fazlić Dora- kate i Husić Benjamin- borbe.

Srebrene medalje su osvojili:Đozić Emrah- borbe, Đulić Šejla- borbe i Hrvanović Kenan-kate.

Bronzanim medaljama su se okitili:Husić Benjamin- kate, Halilović Haris- borbe, Suljić Dino- borbe, Kuduzović Nedin- borbe, Memić Benjamin- borbe, Omerkić Benjamin-kate, Hadžihrustić Tea- kate, Mijatović Valentina- kate i Kunosić Džana- kate./Press Orkka/

Na slici: Mladi karatisti Orkke