KBS Seiken:Osvojili 5 medalja u Banja Luci

U subotu, 7.11.2020. godine, u Banjoj Luci je održan karate turnir pod nazivom “8. Grawe Energija kup 2020”.

Na ovom turniru učešće je uzelo oko 310 takmičara iz 28 karate klubova sa prostora Bosne i Hercegovine i tri susjedne države.

KBS “SEIKEN” Živinice je na ovom takmičenju imao 8 predstavnika i to: Alispahić Muhamed, Muratović Džejna,Brčaninović Ahmed,Ahmetović Šejla,Mešić Arnes,Šišić Ahmed , Zenunović Larisa i Mušanović Bekir.

Svih 8 takmičara je imalo izvanredan nastup, osvojivši ukupno pet medalja u zvaničnim kategorijama, od toga dvije srebrene i tri bronzane medalje.Srebrene medalje osvojili su:

1. Brčaninović Ahmed – borbe pioniri i 2. Ahmetović Šejla – borbe pionirke.

Bronzane medalje osvojili su:1. Alispahić Muhamed – kate pioniri,2. Mešić Arnes – borbe pioniri, 3. Mušanović Bekir – borbe kadeti.

U borbi za medalju izgubili su:1. Muratović Džejna – borbe pionirke,2. Šišić Ahmed – borbe pioniri i 3. Zenunović Larisa – borbe kadetkinje.

Najiskrenije čestitke svim našim takmičarima na izuzetno uspješnim nastupima u Banjoj Luci.Neizmjerno hvala i trenerima kluba Denisu Brčaninoviću,Aldini Islamović i Murisu Šljiviću,kao i asistentima kluba Omerkić Alemu,Jagodić Almedinu,Čergić Arminu i Musić Enisi, te ostalim članovima, roditeljima i simpatizerima našeg kluba, koji nam svakodnevno pružaju nesebičnu podršku.

KBS “Seiken” Živinice do 30.11.2020.godine, vrši upis novih članova u karate školu. Upis i prvi mjesec treniranja su besplatni. Učlaniti se mogu djeca uzrasta od 5 – 15 godina. Upis se vrši na treninzima u terminima objavljenim na stranici./Press: Uprava KBS “SEIKEN” Živinice/