Košarka: KK Živinice-KK Čelik 76:54

Košarkaši KK Živinice uspjeli su ubjedljivo pobijediti ekipu Čelika iz Zenice rezultatom 76:54. Razlika 22 koša u korist domaćina je neočekivana nakon što su gosti u prvom poluvremenu prikazali dobru igru i imali stalno vođstvo sve do finiša prvog dijela susreta, kada je ekipa KK Živinice uspjela preokrenuti i povesti 44:42.

U nastavku utakmice domaći su zaigrali mnogo bolje i što je utakmica odmicala koš razlika je bila sve veća, tako da je na kraju postignuta visoka pobjeda.

Za domaće koševe su postigli Islamović 21, Đulović 17, Košpić 10, M.Mazalović 9 itd, a kod gostiju Podojak je postigao 15 koševa, Varupa 10 itd.

Živiničani su još jednom pokazali kako se bori za za svoj klub,momci su dali sve od sebe i ubjedljivo pobjedili. Sve čestitke gostima na fer i korektnoj igri.

Utakmicu je pratilo oko 400 gledalaca, koji su momcima pružali podršku tokom čitave utakmice./Dino Ahmetović/