U prijateljskoj utakmici pobjede Millenniuma u Tuzli protiv KK LINOS. Ekipe Milenniuma već su počele pripreme za narednu takmičarsku sezonu i to uspješno!

Pioniri dobro otvaraju utakmicu, tako da prvu četvrtinu rješavaju u svoju korist 9:4, druga četvrtina takođe pripala je Živiničana 12:3, dok poslije poluvremena Tuzlaci se bude, te pet minuta do kraja prilaze Millenniumu na samo 4 poena. Tada Kamberović uz 5 poena završava utakmicu, pa na kraju Millennium pobjeđuje 29:21.

Kadeti loše počinju jer 8:4 vode Tuzlaci i to je bilo sve što su uradili. Mašinerija iz Živinica- Sprečak, Fočaković, Mustafić, Ahmić, Benhamouda, Hodžić i Dedić ubacuju u petu brzinu, te završavaju utakmicu sa 64:31.

Juniori su takođe ostvarili pobjedu u Tuzli, od prve do zadnje minute odprve do zadnje minute kontrolisali su utakmicu, te su vođstvo povećavali iz minute u minutu i na kraju pobjeđuju 55:36./M.M./