Košarkaši Millenniuma

Danas je odigrana prvenstvena  utakmica između KK Millenniuma i Radničkog iz Lukavca. Poslije 40 minuta igre razultat je glasio 78:68 u korist domaćina. Domaćini dobro otvaraju utakmicu i poslije 3 minute igre imaju prednost od 13 poena, ali do kraja četvrtine gosti su prednost smanjili na 3 poena.

U drugoj četvrtini igralo se koš za koš, te se poluvrijeme  završilo ponovo sa 3 poena razlike za domaćina. Pad igre u trećoj četvrtini iskoristili su gosti iz Lukavca i u posljednju etapu ulaze sa prednošću od 3 poena.

Dobra igra u odbrani u posljednjoj četvrtini ovog zanimljivog košarkaškog susreta donose sedmu pobjedu od 10 poena razlike za domacina. Ključnu ulogu u našem timu su  imali Đulović i Korkutović, koji su uz pomoć ostalih igrača iznijeli utakmicu do pobjede./Press Millenniuma/