Košarka:IBU Spartans-Goražde 92:70

Ekipa IBU Spartansa savladala je solidne Goaždane rezltatom 92:70 (26:10,19:22, 24:20 i 23:18).

Utakmica je od samog starta krenula u korist domaćina.Svi momci iz početnog sastava su dali svoj maksimum već u prvoj četvrtini.U petoj minuti već je vodila sa 15 razlike.

U ovom susretu svi naši igrači su imali značajnu minutažu.Bolji od ostalih ,kao i uvijek je bio Korkutović sa 25 poena,slijede ga Meštrić sa 17 i Andelija takođe sa 17 postignutih koševa.

Ovom pobjedom ekipa IBU Spartans i dalje se drži na djelidbi prvoga mjesta.Naredno kolo Spartansi idu u Donji Vakuf . Bit će to istinski dervby ove sezone, u kojoj Spartansi naravno idu po pobjedu,Ovaj tjedan ćemo uvesti i dodatne treninge da bi što spremnije ušli u derbi cijelog prvenstva A1 lige FBiH./Amir Meštrić/

Na slici:Pobjednička kombinacija Rusmir Grošić i Denis Meštrić