Danas je odigrano 5 utakmica 12.kola prvenstva Druge lige FBiH-Sjever. U Živinicma je Priluk pobijedio Slogu iz Simin Hana rezultatom 3:1, dok je Mladost Malešiči bila bolja od Slavena, rezultatom 1:0.

Priluk je boljom igrom uspio nadvisti favorizovanu ekipu iz Simin Hana i efikasnim napadima postići važnu pobjedu.Golove za Priluk postigli su Kitića za 1:0 u prvom poluvremenu, te Karić u nastavku utakmice, da bi u finišu pobjedu ovjerio Zukić. Jedan od najboljih fudbaer Priluka Meris Mešanović ovako ocjenjuje susret:

“I pored teških uslova za igru utakmica je bila dobra i ovo je bio do sada najteži teren za igru.Utakmica je bila tvrda,igralo se dugim loptama,jer drugačije je bilo nemoguće. Mi smo se bolje snašli, više htjeli pobjedu i na kraju zasluzeno smo dobili ovaj važan meč”.

Slaven ovoga puta nije imao sreće, iako je pružio vrlo dobru igru protiv trenutno drugoplasirane ekipe Sjevera./Š.G./