Danas je na Gradskom stadionu u Živinicama odigrana prvenstvena utakmica između Priluka i Ingrama iz Dubokog Potoka. Pobijedio je Priluk rezultatom 2:1 (1:1). Priluk je bio nadmoćniji tokm cijele utakmice, a u prvim minutama imali su izgledne šanse, koje nisu iskoristili, što su gosti znali kazniti. Ipak, na poluvrijeme se otišlo sa rezultatom 1:1.

U nastavku utakmice Priluk i dalje dominira i traži priliku za postizanje gola, u čemu su i uspjeli.Golove za Priluk postigli su Omerkić i Mahovkić, a utakmicu ocjenjuje jedan od najboljih igrača Meris Mešanović:

“Bili smo nadmoćniji tokm cijele utakmice, tako da se praktično igralo na jedan gol. Imali smo najmanje 10 zicera i šteta što nismo postigli više golova. Prema prikazanoj igri gosti su došli da se brane, ali nisu uspjeli izboriti jedan bod, kako su planirali”.

Podsjećamo da je i Slaven bio domaćin i da je na svom terenu odigrao utakmicu protiv Bosne iz Mionice i pobijedio je golovima Majdančića rezultatom 2:0.

Na slici: Detalji sa današnje utakmice Priluka i Ingrama