U okviru 9.kola Druge lige Federacije BiH-grupa Sjver Priluk je pobijedio Mladost iz Malešića rezultatom 2:0. S novom pobjedom i osvojenih 11 bodova Priluk je dopsio na 11.mjesto tabele.

Oba gola za Priluk postigao je Meris Mešanović, a o pobjedi svog tima poslije utakmice je izjavio:

“Utakmica je bila teška, pomalo naši igrači i umorni od čestih utakmica u terminima srijeda subota, tako da smo u finišu utakmice uspjeli doći do važne pobjede. Ovo danas nije bilo naše najbolje izdannje, ali se nadam da ćemo u narednim utakmicama pružati još bolje partije”.

Mešanović je svoje golove postigao u 80.minuti nakon izvedenog kornera, dok je na 2:0 povisio minut prije kraja utakmice.

Na prvom mjestu je banovićka Budućnost, koja je danas slavila pobjedu u Poljicu protiv Svatovca, rezultatom 2:1. Budućnost ima 19 bodova.

U ostalim susretima postignuti su slijedeći rezultati: Dizdaruša-Seona 1:1, Mramor-Prokosovići 2:1, Gradina-Radniči 1:0, Lokomotiva-Ingram 2:3, Sloga-Bosna Kalesija 4:1, dok je susret Dinama i Bosne iz Mionice na programu 4.oktobra.