Nogomet: Slaven domaćin Zvijezdi
U subotu se igraju utakmice 14.kola Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine. U Živinicama gostuje Zvijezda iz Gradačca, koja se nalazi na 3.mjestu prvenstvene tabele, što dovoljno govori o kakavoj se ekipi radi.
Prema riječima najbojeg strijelca domaćih Mirnesa Salihovića, iako su gosti favoriti, bodovi ostaju u Živinicama:
“Nadamo se dobroj igri, dat ćemo sve od sebe i uz pomoć naših vjernih navijača možemo prirediti iznenađenje i savladati ekipu iz Gradačca, koja je u dosadašnjem dijelu prvenstva pokazala da se radi o pretendentu za sam vrh tabele”.
U ostalim susretima sastaju se Velež-Bosna, Jedinstvo-Novi Travnik, Vitez-Igman, Rudar-Olimpik, Orašje-Goražde, Čapljina-Bratstvo i u nedjelju, 11.novembra, sastaju se TOŠK-Metalleghe. Sve utakmice počinju u 13,30 sati.