Nogomet:Igračice Fortune ponovo u Premijer ligi BiH

Danas je na stadionu Olimpika u Sarajevu odigrana utakmica za plasman u Premijer ligu BiH u nogometu za žene, između Fortune Živinice i Sane Sanski Most.

ŽFK Fortuna Živinice je savladala ŽNK Sanu iz Sanskog Mosta rezultatom 1:0, a pobjedonosni gol postignut je u 20.minuti prvog poluvremena.Jedini gol postigla je jedna od najboljih nogometašica Fortune Vildana Hodžić.

Nakon utakmice Vildana Hodžić je izjavila:

“Jest bila teška utakmica, fudbalerke Sane nas nisu štedjele, bilo je udaranja, ali izdržale smo sve to i na kraju se radovale. Postigle smo gol na vrijeme i uspjeli smo tu minimalnu prednost sačuvati za naš veliki uspjeh”.

Čestitamo komplet ekipi Fortune, sa stručnim rukovodstvom i upravom, koji su uložili mnogo truda da ponovo ovaj naš uspješni klub zaigra u najjačoj državnoj ligi-Premijer ligi BiH./Š.G./