Nogomet:Slaven-Metalleghe 1:1

Danas su igrane utakmice 12.kola Prve lige Federacije BiH.Slaven je u Živinicama odigrao nerješeno sa ekipom Metalleghe iz Jajca i na kraju utakmice rezultat je glasio 1:1.

Prvo poluvrijeme proteklo je u znaku gostujuće ekipe, koje je završeno golom prednosti za njih.U nastavku Mirnes Salihović je izjednačio, pa se tim rezultatom ovaj susret i završio.

U ostalim susretima postignuti su slijedeći rezultati:Rudar-Olimpik 3:1 Orašje-TOŠK 3:0, Čapljina-Goražde 0:0,Travnik-Zvijezda 3:1 i Igman-Jedinstvo 1:1.Utakmice Radnik-Budućnost i GOŠK-Bratstvo na programu su u nedjelju.

Na čelu tabele je Olimpik sa 27 osvojenih bodova.Slijede Rudar sa 22, Goražde 21, N.Travnik 20 itd, dok je Slaven sa osvojnih 13 bodova na 11.mjestu tabele.