Večerašnjom pobjedom rukometaša Konjuha nastavljen je uspješan vikend živiničkih sportskih klubova. Konjuh je pobijedio Čelika iz Zenice rezultatom 25:20 (12:13). Gostima je pripalo prvo poluvrijeme, ali su domaći u nastavku zaigrali bolje i efikasneije, te postigli važnu pobjedu.

Golove za Konjuh postigli su Haris Begić 8, Nermin Smajić i Elvis Brkić po 6, Boris Mišić 2 i po jedan gol postigli su Mihret Husič, Slejman Pejkušić i Edin Sinanović.

Za Čelik je najviše golova postigao Davor Kadić-7, po 3 gola postigli su Semir Memić, Nermin Mujanović, Aldin Begagić i Derviš Birgahić, dok je Eduard Matić postigao jedan gol.

Zanimljivo je istaći da su među najefikasnijim igračima Čelika bila trojica bivših rukometaša Konjuha /Kadić, Memić i Mujanović/, koji su postigli ukupno 13 golova./Š.G./