Večeras je u Gradskoj dvorani Živinice odigrana utakmica 1.kola Premijer lige BiH između Konjuha i Krajine iz Cazina. Konjuh je pobijedio rezultato 33:17 (16:7).

Pitanje pobjednika bilo je rješeno već u prvom poluvremenu, tako da je u nastavku Konjuh rutinskom igrom ovaj susret uspješno priveo kraju.

Hariz Begić je i ove sezone najavio svoju veliku efikasnosti postigao je 9 golova.Nermin Smajić postigao je 6, Edin Sinanović 5, Mihret Husić 4, Elvis Brkić, Nedim Šarić i Sulejman Pejkušić postigli su po 2 gola, a Mirza Modrić i Emir Ferhatbegović su po jednom upisani u listu strijelaca.

Kod ekipe Krajine najefiksniji igrač bio je Ismir Salkić sa 6 postignutih golova, dok je Goran Stanić postigao 4 gola./Š.G./