Večeras je u Gradskoj dvorani Živinice odigrana prvenstvena utakmica 11.kola Premijer lige BiH. Susret između domaćeg Konjuha i mostarskog Zrinjskog završen je pobjedom Živiničana rezultatom 35:29 (16:12).

Rukometaši Konjuha bili su bolja ekipa tokom cijelog toka utakmice i zasluženo su došli do nove pobjede na domaćem terenu.

Gosti iz Mostara najbliže su bili izjednačenju u 44.minuti kada je golom Ivanovića smanjeno vođstvo domaćih na 22:20, međutim, u nastavku utakmice Stolari su uspjeli efikasnijom igrom stalno povećavati rezultat u svoju korist i tako postići visoku pobjedu.

Golove za Konjuh postigli su Marčeta 7, Kadić 6, Smajić 6, K. Hamzić 5 itd, dok su strijelci za Zrinjski bili Marić 6, te Šoljić, Ivanović i Bošković po 5 golova itd.