Rukomet: Zrinjski-Konjuh 33:30 (16:14)

Sinoć je u Mostaru gostovala ekipa Konjuha i u okviru 7.kola Premijer lige BiH igrali su protiv Zrinjskog. Meč je počeo sa većim zakašnjenjem zbog problema u saobraćaju, tako da je utakmica umjesto u 19,30 sati počela u 21 sat.

Ipak to nije omelo simpatizere domaćina pa su bili strpljivi i sačekali početak meča.Domaći su postigli pobjedu 33:30, mada su i Stolari imali svoji “pet minuta”.Nakon što su domaći imali prednost u većem dijelu utakmice i prvi dio riješili u svoju korist 16:14, rukometaši Konjuha su uspjeli u 35.minuti i povesti, ali nešto kasnije domaći su izjednačili na 19:19. Međutim, već u 48.minuti poveli su sa nedostižnih 28:23.

Kod Konjuha najefikasniji je bio Smajić sa 9 postignutih golova i Sakić sa 5 pogodaka.