Rukomet:Borac-Konjuh 31:24

Rukometaši banjalučkog Borca plasirali su se u polufinalu Play off-a Premijer lige BiH, nakon što su u dva meča protiv Konjuha bili bolji.Prvi meč u Živinicama završen je prošle subote 24:24, a večeras je u Boriku Borac pobijedio rezultatom 31:24.

Konjuh se dobro držao na večerašnjoj utakmici samo do 18.minute, kada su izjednačili na 7:7, ali je to protiv jake ekipe Borca bilo nedovljno, koji je prvi dio susrta riješio rezultatom 11:8.

U nastavku vrlo brzo Borac povećava vođstvo na četiri gola razlike i do kraja meča ta prednost se stalno povećava, da bi na kraju susreta ona iznosila 7 golova viška za domaćine.

Najviše golova na utakmici postigao je Smajić.Od ukupno 8 golova 7 ih je postiga sa sedmerca./Š.G./