Rukomet:Konjuh-Borac 24:24

Večeras su igrane utakmice Play offa za prvaka BiH u rukometu.U Gradskoj dvorani Živinice KOnjuh je ugostio banjalučkog Boraca.Ovaj meč završen je nerješenim rezultatom 24:24.

Prvo poluvrijeme završeno je u korist Konjuha 15:12.U nastavku utakmice gosti uspjevaju čvršćom igrom u odbrani i efikanijim napadima smanjivati prednost Konjuha od 3 gola, ali u 52.minuti Borac preko Mirkovića poravnava na 21:21.Čak 12 minuta rukometaši Konjuha nisu uspjeli postići gol, što su gosti iskoristili i poravnali rezultat.

Tu negativnu seriju prekinuo je Sakić golom iz penala, ali se gosti ne predaju i u nastavku se igra gol za gol, tako da je meč završen rezultatom 24:24.Izjednačujući gol postigao je Unčanin, a za pohvalu je i golman gostiju Bojan Ljubišić sa 17 odbrana.